SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Punkt 6 ćwiczenia WSIP Zobacz większe

Punkt 6 ćwiczenia WSIP

Nowy produkt

Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

W zeszycie ćwiczeń Punkt do klasy 6 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów podręcznika. Rozmaite, bogato ilustrowane polecenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

11,78 zł brutto

Opis

WydawnictwoWSIP
TypĆWICZENIA

Więcej informacji

Punkt. Język niemiecki. Zeszyt ćwiczeń. Klasa 6. Kurs dla początkujących i kontynuujących naukę

W zeszycie ćwiczeń Punkt do klasy 6 znajdują się różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramatyczne do każdego z trzech rozdziałów podręcznika. Rozmaite, bogato ilustrowane polecenia pomogą uczniowi rozwijać sprawności językowe, zwłaszcza pisanie i czytanie. Wiele zadań ma formę rysunków i ciekawych historyjek, dzięki czemu uczniowie chętnie je rozwiązują i czerpią przyjemność z nauki. Praca z publikacją gwarantuje systematyczny trening i utrwalenie materiału wprowadzonego w podręczniku.