SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Matematyka z plusem 4. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy Zobacz większe

Matematyka z plusem 4. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Nowy produkt

Matematyka z plusem 4. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

37,62 zł brutto

-8%

40,89 zł brutto

Opis

WydawnictwoGWO
AutorzyMałgorzata Dobrowolska, Marcin Karpiński, Jacek Lech
Data wydania2022
Typpodręcznik

Więcej informacji

Podręcznik autorstwa M. Dobrowolska, M. Karpiński, J. Lech to czwarta część serii Matematyka z plusem. Został on ściśle dopasowany do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej.

Dawkowana jest w nim wiedza w taki sposób, żeby uczniowie mieli wystarczająco dużo czasu na jej przyswojenie. Atuty podręcznika: Po każdym fragmencie teorii uczniowie mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania. Książka zawiera dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami ? zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomaga kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.

Publikacja Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.

Przygotowanie do matury Istotnym elementem podręcznika jest rozdział Przygotowanie do matury. Zebraliśmy w nim, uszeregowane według działów, wszystkie sprawdzane na egzaminie zagadnienia z podstawy programowej. Każdy z tematów rozdziału podzieliliśmy na część teoretyczną i praktyczną, czyli obszerny zbiór różnego typu zadań zamkniętych i otwartych ? wszystkie opracowaliśmy na wzór zadań z Informatora maturalnego. Zgromadzony w rozdziale materiał gwarantuje skuteczne utrwalenie wiedzy i umiejętności z liceum i technikum, daje również pewność dobrego przygotowania do nowej formuły egzaminu maturalnego.