NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Oblicza geografii 4 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. ZR Zobacz większe

Oblicza geografii 4 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. ZR

Oblicza geografii 4

Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony - Szkoła ponadpodstawowa

Podręcznik „Oblicza geografii 4” do zakresu rozszerzonego zawiera treści dotyczące współzależności między elementami środowiska przyrodniczego oraz politycznych, społecznych i gospodarczych problemów współczesnego świata. Dzięki różnorodnym rozwiązaniom dydaktycznym skutecznie przygotowuje do matury.

• W ciekawy sposób wyjaśnia trudne zjawiska i procesy geograficznedzięki atrakcyjnym i czytelnym infografikom, rysunkom oraz fotografiom.
  • Pozwala zrozumieć najważniejsze relacje i zależności między komponentami środowiska geograficznego dzięki elementowi Interakcje.
  • Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami za pomocą elementów Podsumowanie oraz Test sprawdzający.
  • Ułatwia przygotowanie do maturydzięki elementom Sposób na zadania oraz Zadania powtórzeniowe umieszczonym na końcu każdego rozdziału.
  • Wzbudza zainteresowanie geografiądzięki elementowi Spojrzenie z bliska oraz licznym ciekawostkom Czy wiesz, że…