SZANOWNI PAŃSTWO  ! 
NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)  
 
Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Matematyka z plusem 3. Podręcznik dla liceum i technikum. ZP Zobacz większe

Matematyka z plusem 3. Podręcznik dla liceum i technikum. ZP

Nowy produkt

Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

37,62 zł brutto

-8%

40,89 zł brutto

Opis

WydawnictwoGWO
AutorzyMałgorzata Dobrowolska Marcin Karpiński Jacek Lech
Data wydania2021
Typpodręcznik

Więcej informacji

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe prezentuje pozycję "Matematyka z plusem 3. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy" autorstwa Małgorzaty Dobrowolskiej, Jacka Lecha, Marcina Karpińskiego.

Treści książki zostały opracowane zgodnie z wymogami aktualnej podstawy programowej nauczania matematyki na etapie kształcenia szkół ponadpodstawowych w zakresie podstawowym i przekazane w sposób przystępny dla młodzieży. Publikacja adresowana jest dla uczniów klas 3, którzy ukończyli osiem lat szkoły podstawowej. Pozwoli przyswoić kolejne umiejętności matematyczne oraz przygotować się do egzaminu maturalnego.

Struktura podręcznika "Matematyka z plusem 3. Zakres podstawowy" jest bardzo przejrzysta, a materiał dawkowany w sposób przemyślany tak, by uczeń mógł go opanować bez nadmiernej presji - w końcu ma wystarczająco dużo czasu na przyswojenie informacji. Podręcznik zawiera propozycje zadań o różnym stopniu trudności wraz z ich przykładowymi rozwiązaniami. Zachęca to do samodzielnych poszukiwań możliwych sposobów rozwiązań danych problemów i śledzenia tych, na które zdecydowali się autorzy.

Ćwiczenia, jakie znajdziemy w podręczniku “Matematyka z plusem 3”, umożliwiają zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce i zweryfikowanie obecnego poziomu opanowania wymaganego materiału na konkretnych przykładach. Praca własna z książką pozwala uczniom nauczyć się, jak w mądry sposób gospodarować swoim czasem, umożliwia dostosowanie tempa pracy do ich indywidualnych możliwości poznawczych. Nauczyciele prowadzący zajęcia mają możliwość efektywnego nauczania młodzieży posługiwania się modelami i schematami w praktycznym działaniu