NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Historia 3. Ślady czasu. Lata 1815-1939. Podręcznik do liceum i technikum. ZPiR Zobacz większe

Historia 3. Ślady czasu. Lata 1815-1939. Podręcznik do liceum i technikum. ZPiR

Historia 3. Ślady czasu. Lata 1815-1939. Podręcznik do liceum i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoGWO
AutorzyAndrzej Chwalba Łukasz Kępski
Data wydania2022

Podręcznik przygotowany do obowiązującej podstawy programowej z 2018 roku.

Ślady czasu  to jedyna seria, która realizuje w jednym podręczniku treści dla podstawy i rozszerzenia. Bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby uczniów, którzy nie zamierzają zdawać matury z historii, jak i pasjonatów tego przedmiotu. Dla obu tych grup opracowaliśmy materiały, które są ciekawe i atrakcyjnie zaprezentowane.

Od czasu, kiedy historii nauczano w szkole średniej w cyklu czteroletnim, zmianie uległy zainteresowania uczniów, ich przyzwyczajenia i możliwości percepcyjne. Zmienić musiał się też sposób budowania narracji historycznej, który młodzi ludzie są w stanie przyjąć, zrozumieć i wykorzystać. To wyzwanie dla autorów podręcznika, dlatego  Ślady czasu  tworzyli aktywni zawodowo nauczyciele i pracownicy naukowi.

Wysoki poziom merytoryczny książki idzie w parze z przystępnością. Treści podajemy w skondensowany, ale zrozumiały sposób - po prostu wyjaśniamy, "dlaczego".

Tom trzeci  serii obejmuje lata 1815-1939