NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Biologia na czasie. Podręcznik. Kl.3. Liceum i technikum. ZP Zobacz większe

Biologia na czasie. Podręcznik. Kl.3. Liceum i technikum. ZP

Biologia na czasie. Podręcznik. Klasa 3. Liceum i technikum. Zakres podstawowy (okładka  miękka)

Ostatnie egzemplarze!

AutorzyJolanta Holeczek
Data wydania2021

• Pozwala łatwo zapamiętać i zrozumieć ważne procesy dzięki czytelnemu i uporządkowanemu ich przedstawieniu, m.in. w postaci infografik.
  • Odwołuje się do życia codziennego i wykorzystywania wiedzy w praktyce poprzez tematy poruszane w elementach O tym się mówi! oraz Bliżej życia.
  • Przyspiesza naukę dzięki celom lekcji podanym w elemencie Zwróć uwagę na…, podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie W skrócie oraz Podsumowaniom znajdującym się na końcu każdego działu.
  • Umożliwia szybkie sprawdzenie wiedzy przed klasówką dzięki zadaniom powtórzeniowym.