NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! To jest chemia 2. Podręcznik zakres podstawowy. Zobacz większe

To jest chemia 2. Podręcznik zakres podstawowy.

Chemia organiczna. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy - Szkoła ponadpodstawowa

AutorzyRomuald Hassa, Aleksandra Mrzigod, Janusz Mrzigod
Data wydania2021

Opis produktu

• Ułatwia zrozumienie nowych zagadnień dzięki przypomnieniu podstaw chemii na początku działu To było w szkole podstawowej! oraz metodzie na zapamiętanie pojęć lub opanowanie umiejętności Jest na to sposób!
  • Rozwija umiejętność projektowania doświadczeń chemicznych, opisywania obserwacji i formułowania wniosków dzięki precyzyjnie opisanym eksperymentom z wyróżnionymi obserwacjami i wnioskiem.
  • Kształci umiejętności obliczeniowe i stosowanie poprawnej nomenklatury związków organicznych dzięki przykładom z Planem rozwiązywania tłumaczącym krok po kroku sposoby rozwiązania zadań.
  • Umożliwia zrozumienie złożonych procesów dzięki infografikom Krok po kroku.
  • Ułatwia powtórzenie materiału do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom w formie pytań i odpowiedzi i przekrojowym zadaniom do działów Sprawdź, czy potrafisz…
  • Zapewnia systematyczne ćwiczenie kluczowych umiejętności – dołączony Zbiór zadań zawiera ponad 200 zadań do wszystkich działów z chemii organicznej, uporządkowanych zgodnie z zasadą stopniowania trudności i podzielonych pod kątem zagadnień istotnych w nauce chemii.