Beste Freunde klasa 8 Zeszyt ćwiczeń +CD-ROM (materiał ćwiczeniowy) NPP Zobacz większe

Beste Freunde klasa 8 Zeszyt ćwiczeń +CD-ROM (materiał ćwiczeniowy) NPP

WydawnictwoHUEBER
TypĆWICZENIA

W zeszycie ćwiczeń uczniowie znajdą liczne ćwiczenia leksykalne i komunikacyjne, ćwiczenia umożliwiające samodzielne odkrywanie reguł gramatycznych, trening pisania, wymowy oraz zadania sprawdzające postępy w nauce. Ćwiczenia oznaczone plusem umożliwiają nauczycielowi różnicowanie stopnia trudności pracy uczniów.

Beste Freunde to seria podręczników dla uczniów klas 7 i 8 rozpoczynających naukę języka niemieckiego. Realizuje wszystkie założenia nowej podstawy programowej II.2 dla drugiego języka obcego i jest idealnie dostosowana do liczby godzin określonej w ramowym planie nauczania.