NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Mach mit! neu 3 Zeszyt ćwiczęń 6 Wersja rozszerzona Zobacz większe

Mach mit! neu 3 Zeszyt ćwiczęń 6 Wersja rozszerzona

Zeszyt ćwiczeń to zadania utrwalające z odnośnikami do zadań w podręczniku orz zadania wyrównujące poziom klasy. Publikacja zawiera testy samooceny, powtórki gramatyczne oraz specjalne zadania internetowe i ćwiczenia wymowy.

WydawnictwoPWN
TypĆWICZENIA