NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Mach mit! neu 3 Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6 Zobacz większe

Mach mit! neu 3 Podręcznik do języka niemieckiego dla klasy 6

Mach mit! neu to kurs języka niemieckiego dla uczniów szkoły podstawowej uczących się na drugim etapie edukacyjnym.

WydawnictwoPWN

Mach mit! neu rozwija wszystkie cztery sprawności językowe, wykorzystując autentyczne materiały oraz tematykę bliską uczniom szkoły podstawowej.

Podręcznik składa się z 6 rozdziałów, podzielonych na jednostki lekcyjne, co pozwala na dokładne rozplanowanie materiału i systematyczną pracę.