NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Colega 3 podręcznik + ćwiczenia + CD audio Zobacz większe

Colega 3 podręcznik + ćwiczenia + CD audio

„COLEGA” to podręcznik wydawnictwa EDELSA dla dzieci w wieku 7 -11 lat. Używany w Instytucie Cervantesa w Warszawie na kursach języka hiszpańskiego dla dzieci. Poziom A1+/A2. Do książki dołączono zeszyt ćwiczeń oraz płytę CD-audio z nagraniami piosenek i dialogów.

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoEdelsa