NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Colega 1 podręcznik + ćwiczenia + CD audio Zobacz większe

Colega 1 podręcznik + ćwiczenia + CD audio

Ostatnie egzemplarze!

• Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących, przeznaczony dla dzieci klas I-III szkoły podstawowej.
  • W pakiecie znajdują się podręcznik, zeszyt ćwiczeń oraz płyta CD audio z nagraniami piosenek i dialogów z podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń.
  • Podręcznik zawiera sześć rozdziałów, z których każdy podzielony jest na 4 lekcje – podwójna strona odpowiada jednej lekcji.
  • Zeszyt ćwiczeń zorganizowany jest według takiego samego schematu jak podręcznik.
  • Kurs nastawiony jest na poznawanie słownictwa i nowych struktur poprzez piosenki czy gry.
  • Duży nacisk położony jest na rozwijanie kompetencji rozumienia ze słuchu i wypowiedzi ustnej.
  • W celu przyswojenia dzieciom wiedzy, duży nacisk położony jest na elementy ludyczne, zabawowe.