NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Mach mit! neu 1 Zeszyt ćwiczeń Wersja rozszerzona Zobacz większe

Mach mit! neu 1 Zeszyt ćwiczeń Wersja rozszerzona

Celem kursu jest przygotowanie uczniów do rozumienia języka niemieckiego oraz skutecznego komunikowania się w sytuacjach życia codziennego na poziomie A2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!