NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ(dotyczy dostawy do szkoły)

Prosimy o składanie zamówień do 15 sierpnia, po tym terminie dostępność podręczników będzie ograniczona
Pakiety do Szkół Społecznych przygotowujemy wyłącznie w magazynie , niedostępne w księgarni na Kraszewskiego bez wcześniejszego zamówienia kontakt 880 605 134
Obniżka! Mach mit! neu 1. Język niemiecki. klasa 4. Podręcznik Zobacz większe

Mach mit! neu 1. Język niemiecki. klasa 4. Podręcznik

W podręczniku "Mach mit! neu 1" materiał na jedną lekcję znajduje się na 1 lub 2 stronach podręcznika. Każdy z rozdziałów w podręczniku podzielony jest na 10 jednostek lekcyjnych.

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoPWN

"Mach mit! neu 1" to nowe wydanie popularnego podręcznika z serii "Mach mit!", zgodne z nową podstawą programową obowiązującą od września 2017 roku.

Budowa rozdziału:

• • kolaż wprowadzający w tematykę rozdziału,
  • • sekcja Lesezauber,
  • • wskazówki Mein Lerntipp na temat technik samodzielnego uczenia się,
  • • moduł Eine Prise Grammatik z zasadami gramatyki wprowadzającymi metodę indukcji na zasadzie "najpierw praktyka, potem teoria".