Technika na co dzień. Zajęcia techniczne. Podręcznik. Klasy 4-6. Część 1-2 Zobacz większe

Technika na co dzień. Zajęcia techniczne. Podręcznik. Klasy 4-6.

Podręcznik jest wpisany do wykazu podręczników MEN dopuszczonych do użytku szkolnego, przeznaczonych do kształcenia ogólnego, dostosowanych do wieloletniego użytku zgodnie z nowelizowaną

Ostatnie egzemplarze!

WydawnictwoWSIP
Data wydania2017
TypPODRĘCZNIK

W podręczniku Technika na co dzień uczeń znajdzie wiele praktycznych rad i wskazówek uczących bezpiecznych zachowań w codziennym życiu. Dzięki temu w sposób praktyczny zdobędzie wiedzę i stanie się świadomym oraz odpowiedzialnym użytkownikiem dóbr technicznych.

W podręczniku pokazano, jak ciekawy i przyjazny może być świat techniki, zwrócono uwagę na fakt, że nauka i postęp techniczny przyczyniają się do odkryć i nowych wynalazków.