część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Nowy Yazoo PL 2 AB + CD-ROM ĆWICZENIE Zobacz większe

Yazoo PL 2 AB + CD-ROM ĆWICZENIE

Yazoo to kurs języka angielskiego dla uczniów I etapu edukacyjnego, którzy radzą sobie z szybszym tempem nauki.

WydawnictwoPEARSON
TypĆWICZENIA

Dlaczego warto wybrać Yazoo?

Kształcenie zintegrowane – kurs Yazoo łączy naukę języka ze zdobywaniem wiedzy powszechnej i pogłębianiem zainteresowań uczniów. Edukuje między innymi w takich dziedzinach jak muzyka, plastyka, matematyka, przyroda czy społeczeństwo.

Gry językowe i komunikacja - proste ćwiczenia komunikacyjne już od pierwszych lekcji uczą dzieci porozumiewania się w języku obcym. Rozmaite zabawy, quizy, zgadywanki i piosenki nie tylko bawią, ale przede wszystkim pomagają skutecznie utrwalać nowy materiał.

Sympatyczni bohaterowie – gospodarzami kursu Yazoo są psotne rodzeństwo i wesołe zwierzęta z ich niezwykłego zoo. Niezwykłe przygody całej gromadki stanowią przyjazny kontekst do wprowadzania nowego słownictwa oraz struktur gramatycznych.