część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Nowy Wyprawka Klasa 1 Zobacz większe

Wyprawka Klasa 1

TypĆWICZENIA

Wyprawka ucznia z serii „Elementarz odkrywców” zawiera zestaw pomocy dydaktycznych aktywizujących dzieci i uatrakcyjniających naukę w klasie 1.

• Angażuje dzieci do wspólnej i samodzielnej aktywności dzięki pomocom wspierającym ogólny rozwój dziecka.
  • Zawartość wyprawki: kartoniki do układania modeli wyrazów (czerwone, niebieskie, białe), kartoniki z literami (zakres 23 liter - wielkie i małe litery) ruchomy alfabet dla każdego ucznia, kartoniki z cyframi i znakami, figury geometryczne + kartoniki do kodowania cech (wielkość, kolor), liczydła paskowe, monety i banknoty, zegar, memo warzywne, tangram, domino obrazkowe i misie do klasyfikacji.