Elementarz odkrywców 3 Potyczki ortograficzne NE Zobacz większe

Elementarz odkrywców 3 Potyczki ortograficzne NE

Zeszyt Potyczki ortograficzne do klasy 3 zawiera różnorodne ćwiczenia, które pozwalają utrwalić i zapamiętać wprowadzone na zajęciach zasady ortograficzne.

Data wydania209
TypĆWICZENIA

Uczy prawidłowej pisowni wyrazów dzięki wielu ćwiczeniom doskonalącym spostrzeganie, pamięć wzrokową oraz zapamiętywanie.
Pozwala szybciej i skuteczniej utrwalać wyjątki ortograficzne.
Sprzyja opanowaniu wprowadzonych zasad ortograficznych dzięki różnorodnym zabawnym ćwiczeniom oraz ortograficznym wyszukiwankom i utrwalankom.
Rozszerza zasób słownictwa i utrwala części mowy to publikacja, która pomaga uczniom w opanowaniu trudnej sztuki poprawnego pisania.