Clan 7 con Hola amigos 3 ćwiczenia Zobacz większe

Clan 7 con Hola amigos 3 ćwiczenia

Zeszyt ćwiczeń będący uzupełnieniem do podręcznika Clan 7 część 3, składa się z 9 rozdziałów powiązanych treścią z rozdziałami podręcznika. Każdy z nich podzielony jest na 3 części, a załączony komiks umożliwia zrozumienie całości rodziału dzięki opowiedzianej historii. Zeszyt ćwiczeń zawiera zestaw zadań dostosowanych do wieku i umiejętności ucznia. Ćwiczenia polegają na łączeniu i zbieraniu informacji oraz wycinaniu i wklejaniu elementów, które zawierają treści przyswojone w podręczniku i zeszycie ćwiczeń.