English Class A2. .podręcznik Zobacz większe

English Class A2. .podręcznik

WydawnictwoPearson
Data wydania2019

English Class to nowoczesny kurs do nauki języka angielskiego dla klas 4-8 szkoły podstawowej. Kolejne podręczniki z serii "dorastają" razem z uczniami, oferując optymalne połączenie kursu komunikacyjnego z kształceniem poprawności językowej. Seria oferuje bogaty wachlarz komponentów dla nauczyciela, w tym materiały wideo BBC oraz bezpłatne zadania interaktywne dla ucznia w formie Extra Online Homework.

W English Class nauczyciele, uczniowie i rodzice cenią najbardziej:

• gwarancję pełnej realizacji podstawy programowej i rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,
  • elastyczność wynikającą z dwóch ścieżek realizacji kursu: łatwiejszej i trudniejszej, wybieranej przez nauczyciela w zależności od faktycznych umiejętności uczniów