Komplett 1 Język niemiecki Podręcznik wieloletni + 2CD Zobacz większe

WydawnictwoLektorKlett
AutorzyGabriella Montali, Daniela Mandelli, Nadja Czernohous Linzi
Data wydania2017

Unikatowy rozdział wstępny w tomie pierwszym Komplett wprowadza uczniów rozpoczynających naukę w realia krajów niemieckiego obszaru językowego i zapoznaje ich z podstawowymi strukturami leksykalno-gramatycznymi umożliwiającymi komunikację. Uczniom kontynuującym naukę oferuje z kolei solidną powtórkę wiedzy oraz utrwalenie umiejętności zdobytych na poprzednim etapie nauki. Jest to również okazja do integracji klasy. Dzięki licznym grom i zabawom językowym pierwsze tygodnie w nowej szkole przebiegają w przyjaznej atmosferze, a obniżony poziom stresu sprzyja pokonywaniu barier w posługiwaniu się językiem obcym.

Przejrzysty układ materiału w podręczniku sprawia, że nauka języka niemieckiego staje się prosta i skuteczna.

Komplett to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej IV.0 oraz IV.1P.

Kurs jest stworzony dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.