Oblicza geografii 1 Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy Zobacz większe

PP Oblicza geografii 1 Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, ZP, NE

AutorzyKatarzyna Maciążek
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

• Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji dzięki korelacji z podręcznikiem „Oblicza geografii 1” do zakresu podstawowego.
  • Ułatwiają uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji dzięki elementowi Zapamiętaj, czyli zestawowi najważniejszych informacji z danego tematu lekcji.
  • Umożliwiają samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy po każdej lekcji dzięki zestawowi pytań zamieszczonemu w elemencie Na wyrywki.
  • Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań dzięki odwołaniom do odpowiednich stron z podręcznika oraz z atlasu geograficznego.
  • Ułatwiają przygotowania do sprawdzianów dzięki Kartom powtórzeniowym znajdującym się na końcu każdego rozdziału.