Biologia na czasie 1 Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy. Zobacz większe

PP Biologia na czasie 1 Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy.

• Ułatwiają naukę dzięki zadaniom dostosowanym poziomem do wieku ucznia oraz mapom mentalnym Uporządkuj wiedzę systematyzującym informacje z każdej lekcji.

AutorzyBarbara Januszewska-Hasiec, Joanna Kobyłecka, Jacek Pawłowski, Renata Stencel
Data wydania2019
TypĆWICZENIA

• Pomagają w szybkich powtórkach przed sprawdzianami dzięki zestawom pytań i odpowiedzi do działu Na wyrywki oraz kartom powtórzeniowym z zadaniami przekrojowymi po dziale.
  • Kształcą umiejętność przetwarzania i analizowania informacji za pomocą tekstów źródłowych.