Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres rozszerzony Zobacz większe

PP Biologia na czasie 1 Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum, zakres podstawowy.

Przyspiesza naukę dzięki wyraźnemu wyróżnieniu treści niezbędnych do dalszego kształcenia.

AutorzyAnna Helmin, Jolanta Holeczek
Data wydania2019

• Przyspiesza naukę dzięki wyraźnemu wyróżnieniu treści niezbędnych do dalszego kształcenia, celom lekcji podanym w Zwróć uwagę na…, podsumowaniom zamieszczonym po każdej lekcji w elemencie W skrócie oraz Podsumowaniom zamieszczonym na końcu każdego działu.
  • Ułatwia przyswajanie wiedzy dzięki przypomnieniu podstaw biologii na początku działu w elemencie To było w szkole podstawowej oraz praktycznym wskazówkom Jest na to sposób.
  • Pomaga w zrozumieniu procesów biologicznych dzięki czytelnym i atrakcyjnym infografikom.
  • Umożliwia szybkie utrwalanie wiadomości i umiejętności dzięki zadaniom powtórzeniowym.