Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum Zobacz większe

Żyję i działam bezpiecznie. EDB. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum NE

Podręcznik „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych oprócz umiejętności działania ratowniczego i zachowania się w sytuacjach kryzysowych przekazuje wiedzę o zagrożeniach czasu pokoju, bezpieczeństwie państwa i edukacji zdrowotnej.

AutorzyJarosław Słoma
Data wydania2019

• Ułatwia opanowanie umiejętności dzięki czytelnym zdjęciom, infografikom, schematom oraz instrukcjom postępowania.
  • Umożliwia szybkie powtórzenie wiedzy dzięki podsumowaniom zamieszczonym po każdym temacie lekcji i testom Sprawdź, czy potrafisz po każdym dziale.
  • Rozbudza zainteresowania ucznia dzięki infografikom, ciekawostkom i odesłaniom do stron internetowych.
  • Kładzie nacisk na przyswojenie umiejętności praktycznych, m.in. poprzez wykorzystanie zdjęć, algorytmów, infografik, schematów oraz instrukcji postępowania.