Wir smart 5 Ćwiczenia wersja rozszerzona Zobacz większe

WydawnictwoLektorklett
AutorzyGiorgio Motta
TypĆWICZENIA

Wir smart to nowa odsłona bestselleru do nauki języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach IV-VIII. Wir smart to pięciotomowy kurs języka niemieckiego dla klas IV–VIII szkoły podstawowej. Wir smart jest przeznaczony zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w klasie IV, jak i kontynuujących po klasach I–III szkoły podstawowej. Wir smart to zarówno sprawdzone i cenione formy pracy zaprezentowane w nowej szacie graficznej, jak i nowoczesne i całkowicie nowe rozwiązania zgodne z filozofią smart.