część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Język polski 4. Między nami. Podręcznik. Nowa wersja Zobacz większe

Język polski 4. Między nami. Podręcznik.

Jaki jest podręcznik serii Między nami?

Dopracowany i spójny – każdy temat jest gotową jednostką lekcyjną, integrującą treści literackie, językowe i kulturowe, składa się z powtarzalnych elementów ułatwiających uczniom samodzielną pracę.

WydawnictwoGWO
Autorzy A. Łuczak, A. Murdzek, K. Krzemieniewska-Kleban
Data wydania2017

Jaki jest podręcznik serii Między nami?

Atrakcyjny i przystępny – angażuje uczniów w tok lekcji, a umiejętnie dobrane teksty literackie sprawiają, że nawet uczniowie, którzy nie przepadają za czytaniem, chętnie sięgają po podręcznik.

Rozwijający i skuteczny – każdy tekst jest obudowany zadaniami i poleceniami, które stanowią kolejne ogniwa lekcji. Zadania nawiązują do zagadnień omawianych na wcześniejszych lekcjach, a przy tym umożliwiają wszechstronne opracowanie i utrwalenie nowego materiału.

Co znalazło się w nowym wydaniu?
Zgodnie z wymogami nowej ustawy usunęliśmy z książki określenia, które mogłyby sugerować wpisywanie odpowiedzi do podręcznika, a także przypisy odsyłające do innych publikacji. Wprowadziliśmy ikonkę informującą, które polecenia należy wykonać w zeszycie.

Podręcznik jest w pełni dostosowany do wymogów znowelizowanej ustawy oświatowej oraz obowiązującej podstawy programowej.

Produkty powiązane