Oxford Repetytorium Ósmoklasisty Zobacz większe

Oxford Repetytorium Ósmoklasisty podręcznik

WydawnictwoOxford
Data wydania2018

Pracując z Oxford Repetytorium Ósmoklasisty uczniowie przećwiczą wszystkie typy zadań otwartych i zamkniętych w zakresie obowiązującym na egzaminie. Powtórzą materiał wielokrotnie w różnorodnej i atrakcyjnej formie. Sprawdzą się w testach po każdym rozdziale, kumulatywnych testach co dwa rozdziały, a także w czterech egzaminach próbnych stanowiących część kursu. Repetytorium przeznaczone jest dla uczniów klasy ósmej, do wykorzystania równolegle z podręcznikiem, na przykład English Plus Options dla klasy VIII lub zamiast podręcznika.