Lubię to! Podręcznik do zajęć komputerowych dla klasy czwartej szkoły podstawowej Zobacz większe

Lubię to! NEON. Klasa 4. Edycja 2023–2025

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy czwartej

AutorzyMichał Kęska

• Podręcznik „Lubię to!” dla klasy czwartej wprowadza uczniów w świat komputerów i internetu, uczy tworzenia ilustracji w programie graficznym, edytowania tekstów oraz pokazuje, jak tworzyć gry komputerowe.

• Uczy programowania w środowisku wizualnym z wykorzystaniem Scratcha 3.0.
    • Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką.
    • Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”.
    • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.