część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Do dzieła! Podręcznik do plastyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej Zobacz większe

Do dzieła ! Podr. klasa 4 2020

Opis produktu

• Ułatwia przyswajanie i zrozumienie nowo poznanych zagadnień dzięki czytelnym przykładom ilustracji i starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki.

AutorzyJadwiga Lukas, Krystyna Onak
Data wydania2020

• Opis produktu
      • Inspiruje do twórczego działania poprzez różnorodne propozycje ćwiczeń.
      • Problemowo i w porządku chronologicznym zapoznaje z historią sztuki dzięki stronom Poznaję i zwiedzam.
      • Rozwija zainteresowanie sztuką i odkrywaniem nowych zjawisk artystycznych za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas.
      • Dostarcza ciekawych propozycji prac okolicznościowych dzięki ćwiczeniom Tworzę przez cały rok.