SZANOWNI PAŃSTWO  !  NA OSTATNIM ETAPIE ZAMÓWIENIA PROSIMY W UWAGACH WPISAĆ DANE UCZNIA ORAZ KLASĘ
I gra muzyka! Podręcznik do muzyki dla klas 4–6 szkoły podstawowej Zobacz większe

I gra muzyka! Podręcznik do muzyki dla klas 4–6 szkoły podstawowej

Nowy produkt

Jeden podręcznik przeznaczony jest na 3lata – znajdują się w nim treści niezbędne do nauczania muzyki w klasach 4, 5i 6. Problemowy układ treści pozwala nauczycielowi na realizację poszczególnych zagadnień zgodnie z własnymi preferencjami, samodzielne ustalanie kolejności .

Nr ewidencyjny MEN: 569/2012/2015

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

28,50 zł brutto

Opis

WydawnictwoNowa Era
AutorzyMonika Gromek, Grażyna Kilbach
Data wydania2015
Typpodrecznik

Więcej informacji

  • Jeden podręcznik przeznaczony jest na 3 lata – znajdują się w nim treści niezbędne do nauczania muzyki w klasach 4, 5 i 6.
  • Problemowy układ treści pozwala nauczycielowi na realizację poszczególnych zagadnień zgodnie z własnymi preferencjami, samodzielne ustalanie kolejności omawiania treści oraz dostosowywanie materiału do możliwości uczniów.
  • Liczne ćwiczenia „Zaśpiewajmy!” i „Zagrajmy!” w atrakcyjny i przystępny sposób rozwijają umiejętności śpiewu i gry na instrumentach.
  • Przejrzyste zapisy nutowe pomagają w nauce śpiewania z wykorzystaniem nut. Wybór znanych utworów umożliwia natomiast naukę piosenek i pieśni ze słuchu.
  • Interesujące propozycje utworów do słuchania stanowią atrakcyjną ilustrację prezentowanych zagadnień. Wraz z tekstem i elementami graficznymi tworzą spójny przekaz, co ułatwia uczniom przyswajanie nowych treści.
  • Ćwiczenia „Na złotą nutę” i „Moja muzyka” umożliwiają uczniom poszerzanie zasobu wiadomości i rozwijanie kreatywności.
  • Treści ponadprogramowe w formie pocztówek muzycznych dają każdemu uczniowi szansę na zdobycie dodatkowej wiedzy.