Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej, część 2 Zobacz większe

Matematyka z kluczem Podręcznik do matematyki dla klasy 4 część 2

W drugiej części podręcznika zostały wprowadzone wiadomości oraz umiejętności dotyczące figur geometrycznych płaskich i przestrzennych oraz ułamków zwykłych i ułamków dziesiętnych. Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala na samodzielne odkrywanie

AutorzyMarcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska
Data wydania2017

• W drugiej części podręcznika zostały wprowadzone wiadomości oraz umiejętności dotyczące figur geometrycznych płaskich i przestrzennych oraz ułamków zwykłych i ułamków dziesiętnych.
    • Każdy temat w podręczniku rozpoczyna gra Na dobry początek, która pozwala na samodzielne odkrywanie świata matematyki.
    • Prezentacje szczegółowo rozwiązanych przykładów ułatwiają stopniowe rozwijanie danej umiejętności.
    • Specjalnie przygotowane zadania z kluczem umożliwiają każdemu uczniowi pracę w indywidualnym tempie.
    • Praktyczne wskazówki umieszczone w ramce Dobra rada ułatwiają naukę.