Obniżka!  Gateway Plus 3 Książka nauczyciela Zobacz większe

Gateway Plus 3 Książka nauczyciela

Gateway to nowy, pięciopoziomowy, kurs dla szkół ponadgimnazjalnych, którego głównym celem jest przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz nauczenie języka niezbędnego w rzeczywistych pozaszkolnych sytuacjach.

Wydawnictwo Macmillan
AutorzyDavid Spencer

Podręcznik uczy języka w sposób przejrzysty i zorganizowany - każda lekcja ma jasny, ściśle określony cel, którym jest nauka jednej z czterech umiejętności, słownictwa lub gramatyki. W związku z wprowadzonymi zmianami w maturze ustnej z języka angielskiego, w serii Gateway położono duży nacisk na rozwijanie sprawności mówienia pod kątem egzaminu, nie zapominając jednocześnie o klarownych wyjaśnieniach nowych zagadnień gramatycznych oraz leksykalnych.

Warto wiedzieć:

Strony Gateway to matura analizują źródła trudności poszczególnych zadań maturalnych i prezentują ich praktyczne rozwiązania
Sekcje powtórzeniowe Matura checkpoint sprawdzają umiejętność rozwiązywania zadań maturalnych
Click onto… (Cross-curricular, Literature and International Cultural Knowledge), poszerza wiedzę językową o treści międzykulturowe oraz międzyprzedmiotowe
W sekcji Can Do Progress Check uczniowie regularnie dokonują samooceny, budując przez to swoją świadomość językową