Obniżka! LOGICO PRIMO. Malowanie, budowanie i majsterkowanie, od 6 lat Zobacz większe

LOGICO PRIMO. Malowanie, budowanie i majsterkowanie, od 6 lat

Logico to plastikowa tabliczka z kolorowymi guzikami oraz zestaw książek z kartami, które ułatwiają dzieciom naukę czytania, pisania i liczenia, wprowadzając jednocześnie w świat kolorów, roślin, zwierząt, bajek oraz poważnych zagadnień, na przykład ruchu drogowego.

Ostatnie egzemplarze!

-3,10 zł

WydawnictwoMAC
Data wydania2001

Wykonując zadanie, dziecko:
Wkłada kartę w plastikową ramkę Przesuwa kolorowe guziki na miejsca przy wybranym rozwiązaniu Odwraca kartę na drugą stronę i porównuje kolory
Dziecko myśli, analizuje, poszukuje, podejmuje decyzję, rozwiązuje.

Możliwości wykorzystania:
Praca w przedszkolu
Logico to doskonałe uzupełnienie każdego podręcznika. Różnorodność książek z kartami pozwala na indywidualną pracę z dziećmi o zróżnicowanym stopniu uzdolnienia.
Pracę w grupach przedszkolnych można tak zorganizować, aby dziecko wspólnie z rówieśnikami poszukiwało rozwiązań. Potem mogą je kolejno podawać oraz wzajemnie się odpytywać.
Praca w domu
Rodzice mogą wykorzystywać karty nie tylko do sprawdzania wiedzy i umiejętności dziecka, ale również do zorganizowania ciekawych konkursów, na przykład podczas urodzinowych przyjęć.

Produkty powiązane