część tytułów zgodnie z zapowiedziami wydawców ukaże się w drugiej połowie sierpnia, wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane

Wczoraj i dziś Zeszyt ćwiczeń do historii i społeczeństwa dla klasy czwartej szkoły podstawowej Zobacz większe

Wczoraj i dziś Zeszyt ćwiczeń do historii i społ. kl.4

Nowa edycja 2020–2022

Zeszyt ćwiczeń „Wczoraj i dziś” do historii dla 4 klasy szkoły podstawowej pomaga utrwalać wiedzę i kształcić umiejętności historyczne.

Autorzy Tomasz Maćkowski, Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch
Data wydania2020
TypĆWICZENIA

• Nowa edycja 2020–2022

Ponadto:

• Umożliwia zapoznanie się z dodatkowymi materiałami (m.in. filmami i zadaniami) dzięki kodom QR znajdującym się w publikacji.
    • Zachęca do wykonywania kolejnych zadań za pomocą ćwiczeń Na dobry początek w formie łamigłówek.
    • Ułatwia utrwalanie wiedzy z poszczególnych rozdziałów i pomaga w przygotowaniu do prac klasowych dzięki podsumowaniom Sprawdź, czy potrafisz.

Produkty powiązane